Współpraca z Essenti Care®

Customer Service na najwyższym poziomie jest wizytówką naszej firmy. Dbamy o relacje z naszymi partnerami biznesowymi co przekłada się na długoletnią efektywną współpracą.

Nasze motto brzmi „warto otaczać się ludźmi, którzy marzą, tworzą, wierzą i myślą”. Stawiamy na otoczenie (bliższe i dalsze), które jest dla nas pozytywnym bodźcem do działania.

Jesteśmy świadomi, że źle określone priorytety lub ich nadmiar mogą paraliżować skuteczne działania dlatego tak cenna jest umiejętność rezygnacji z niektórych z nich po rozeznaniu tego, które można pominąć bez dalekosiężnych negatywnych konsekwencji. Staramy się aby nasze decyzje były zbieżne z misją firmy, którą jest bezpieczeństwo ludzi, pracowników poprzez umożliwianie komfortu pracy.

Naszym priorytetem jest ciągła dystrybucja oraz wzrost sprzedaży w grupie stałych odbiorców. Relacje z partnerami biznesowymi budujemy doświadczeniem, wiedzą i sumienną pracą. Pragniemy odwdzięczać się im za zaufanie i miano niezawodnego, godnego zaufania partnera w biznesie. Pielęgnujemy trwałe i stabilne relacje biznesowe łączące nas z naszymi kontrahentami.

Mamy potencjał i determinację, dzięki którym możemy z powodzeniem realizować naszą misję oraz poprzez realizację celu pomnażać zasoby, konsekwentnie powiększając wartość rynkową firmy.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy!

  SKONTAKTUJ SIĘ

  ESSENTI CARE LOGO

  Mondo Sp. z.o.

  ul. Katowicka 139

  43-346 Bielsko-Biała

  NIP 5472134880

  mondo.hurt6@essenticare.pl +48 512 154 609 Iwona

  mondo.hurt7@essenticare.pl +48 505 636 335 Dorota

  mondo.hurt8@essenticare.pl +48 789 334 267 Yana

  mondo.hurt9@essenticare.pl +48 517 655 749 Beata

  Aktualności